پیشینه شرکت Rockster

شركت Rockster Recycler متخصص در توليد و گسترش سيستم هاي خرد كردن و سرندزني مي باشد. تيم Rockster متشكل از كارمندان فروش رازداري است كه سالهاست به طور انحصاري در شركت فعاليت كردند، هر يك از آنها داراي سالها تجربه در امر تكميل و بهينه سازي مفهوم طراحي Rockster مي باشند، آنها شخصا حضور دارند تا تجربيات خود را در اختيار مشتريان قرار دهند.
مشتري مداري و توجه به مشتري هدف نهايي تمام محصولات و خدمات Rockster است.
معيارهاي كليدي Rockster عبارتند از عملكرد و كيفيت مطلوب و اعلا، كار ، مساعدت و همكاري در فعاليت و نگهداري، و حمل و نقل آرام و هموار به دليل ابعاد فشرده و وزن پايين.
تيم Rockster به منظور بهينه سازي بهره برداري دستگاه و ضمانت طيف گسترده عمليات و فعاليتهاي دستگاهها ، سيستم دوبلكس انحصاري را گسترش داده است كه امكان تبادل واحدهاي خردكننده را فراهم مي كند. هر دو واحد خردكننده روي يك قاب نصب ميشوند و بنابراين مي توانند در زمان كوتاهي از خردكن فكي به خردكن ضربه اي و بالعكس تبديل شوند.
مركز خدمات Rockster تضمين مي كند كه متخصصان فني و تيم مونتاژ قابل اعتماد و با تجربه همواره در دسترس باشند و تمامي درخواستهاي مبني بر سرويس، نگهداري و تعميرات را به خوبي پاسخ دهند. سيستم اجراي خدمات بسيار پيشرفته و نگهداري حرفه اي ، كاركرد بدون خطاي خردكن ها و سرندزن هاي Rockster را تضمين مي كند.
Rockster به علت انبارداري مناسب ضمانت مي كندكه سفارشات تاييد شده قطعات يدكي و قطعات فرسوده را ظرف بيست و چهار ساعت تحويل دهد.
دستگاههای ساخت این شرکت در خصوص بازیافت نخاله با حداکثر تولید و حداقل ضایعات با بهترین تکنولوژی روز دنیا در خدمت شماست .
این دستگاهها با تكنولوژي منحصربه فرد در خردکردن بتن،آسفالت،،نخاله هاي ساختمانی،آجر و سنگ بكر و دست نخورده از معادن جهت تولید مصالح اولیه و همچنین بازیافت بهترین گزینه می باشند.

Rockster-recyclingConstruction با بازیافت موادتخریبی و نخاله های ساختمانی و پردازش مواد در حال حاضر عامل سوددهی عمده ای برای بسیاری از شرکت ها در بازار ساخت و ساز می باشد.استفاده مجدداز بقایای ساخت و ساز های تخریب شده و پردازش سنگ ها ی طبیعی و معدنی گامی به سوی موفقیت تضمین شده برای پیمانکاری مدرن در عصرحاضر می باشد که مواد اولیه رو به اتمام می باشد.

با توجه به حجم عظیم ساخت و سازدرکشور اعم از(راه سازی – راه آهن - ابنیه و بهسازی جاده و حجم فراوان نوخاله های ساختمانی) ساخت واحد های جدی مسکونی و بازسازی منازل قدیمی،دستگاه Rockster بعنوان یک دستگاه با توانمدیهای گوناگون، سیار با قابلیت جابجایی در محل مورد نظر بهترین سرویس را در خصوص تبدیل سنگ های رودخانه ای – معادن - نوخاله ساختمانی – استفاده مجددا ز آسفالت ها و استفاده مجدداز بازیافت در شهرک های صنعتی و کارخانجات تولید مواد سرامکی و سفال های دور دور ریز قابلیت تبدیل به مصالح با اندازه دلخواه شما را دارد.
با توجه هزینه بالای جابجایی مصالح اولیه جهت تبدیل به شن و ماسه دانه بندی شده از مبداء معادن و انتقال به محل مورد استفاده بهترین وسیله برای کاهش هزینه ها و اجرای تمام پروژه در محل کوهبری و پیچ بری و تبدیل سنگ به مصالح مورد استفاده در حال حاضر این دستگاه می باشد.
با توجه به قرارگیری تعداد زیادی از معادن در حریم شهر ها و مناطق مسکونی ورود خانه و جاده هاو ... مخالفت سازمان حفاظت محیط زیست، وزرات نیرو و سایر دستگاهها با استقرار دستگاههای سنگ شکن در محدوه های مسکونی –شهری و روستایی و ........ بدلایل آلایندگی بیش از حد دستگاههای قدیمی که سوخت بسیار زیاد مصرف کرده و آلایندگی صوتی و و آلایندگی هوا را موجب می شدند و همچنین ریخت و پاش سوخت درعرصه ومحل فعالیت دستگاهها ی سنگ شکن و نفوذ به زمین و آبهای سطحی و زیر زمینی ،مجموعه عوملی هستند که سازمان حفاظت محیط زیست و سایر دستگاههای مسئول از استقرار دستگاههای قدیمی با تکنولوژی50 سال پیش استقبال نمی کند و مجوز فعالیت یا بهره برداری به معادن و سنگ شکن ها را نمی دهد.
دستگاه حاضر همه معضلات و موانع را حل نموده و در قالب یک پکیچ بسیار پیشرفته و مدار بسته با استفاده از سیستم آب پاش ازبروز هرگونه هوا و همچنین آلودگی صوتی ، و ریخت و پاش سوخت جلوگیری کرده و دوستدار محیط زیست می باشد.
از نکات مثبت این دستگاه سیار بودن آن می باشد که صاحبان معادن و یا تولید کنندگان نوخاله های ساختمانی می توانند در کمترین زمان بعد از اتمام منابع اولیه و پایان ذخیره معادن به معدن جدید یا محل جدیدی که مصالح اولیه موجود می باشد نقل مکان نموده وسفارشات جدید را تولید کند. در ضمن با یک نوار مغناطیسی تمام آهن موجود در نخاله های ساختمانی جدا شده و به محل جداگانه ای انتقال داده می شود.

 

توجیح اقتصادی این سیستم

 

1) حذف هزینه دپوو نگهداری مواد و دفن نخاله های ساختمانی
2)حذف هزینه حمل و نقل از محل تولید به محل مصرف به لطف سایت پردازش سیار
3) حذف هزینه های اضافی که مواد اولیه معدنی و طبیعی دارند
4) افزایش سود از طریق فروش مجدد
5)کاهش و یا حذف خسارت های زیست محیطی به طبیعت و حیات وحش در بهره برداری از معادن طبیعی
6)تولید سریع مواد اولیه بدون هزینه کرد جهت اخذ مجوزهای گوناگون و حذف زمان های طولانی در این خصوص

 

فلسفه تشکیل شرکت


شرکت rockster " با شعار مشتری مداری حداکثری برای موفقیت مشترک" پا به عرصه تولید گذاشته است. و در این راستا موفقیت خود را وابسته به موفقیت مشتریان می داند. موفقیت مشتریان خود را با موارد ذیل تضمین می نماید.
1 . حداکثر توجه قابل اطمینان به کیفیت بالای محصول
2. حداکثر عملکرد با توجه به مفاهیم طراحی نوآورانه
3. کارائی اقتصادی با توجه به پیشرفت های فنی
4. خدمات سریع و مشاوره درست
5. همکاری های دراز مدت

2004
این شرکت در سال2004 میلادی توسط گروه بازیافت Kormann Rockster تاسیس شد و با تولیدو توسعه سنگ شکن جمع و جور R800 و R900 و ساخت نمونه اولیه برای R900.

2005
درخواست حق ثبت اختراع برای سیستم "Rockster-Duplex- "
آغاز خط تولید R800 وR900. وشروع به کار شبکه توزیع در اروپا.

2006
توسعه از گیاهان خرد کردن و جمع و جور R700، R700TR، R700HL.
راه اندازی اولین RS83 جعبه صفحه نمایش با کمربند بازگشت، بدون پا.

 

جوایز rockster


2007
دریافت حق ثبت اختراع برای "Rockster دوبلکس-سیستم"،
دریافت جایزه نوآوری در زاراگوزا (اسپانیا)،
دریافت جایزه بهبود "Schrittmacher-Preis" (اتریش - OO روندشاو)

2008
ساخت ساختمان یک انبار جدید و دفتر با مرکز D & R.
دریافت جایزه کسب و کار اتریش برای شرکت های جوان است.
گسترش بازار به ایالات متحده آمریکا، استرالیا و آسیا است.

2009
توسعه و راه اندازی سنگ شکن )T R1100 - 32 )با صفحه نمایش RB85 RS94 ونوار نقاله بازگشت.
آغاز "Rockster شمال امریکا"
گسترش بازار به روسیه
2010
شروع به فعالیت "Rockster هند"
گسترش بازار به جنوب امریکا

2011
گسترش بازار به شمال آفریقا. راه اندازی سیستم های دوبلکس- R1100 و R1200.
راه اندازی سنگ شکن ضربه ای جدید R700S با سیستم غربالگری و نوار نقاله بازگشت باعملکرد دوگانه.
گسترش بازار به چین است.

 

جایزه ملی و بین المللی از طریق فن آوری های پیشرفته

 

2012
راه اندازی سنگ شکن ضربه ای نسل R1100D) D ( وآماده سازی برای سیستم دوبلکس همراه با خط تولید صفحه نمایش دیجیتال

2013
راه اندازی Rockster آلمان
راه اندازی تیانجین Rockster ماشین آلات توزیع
راه اندازی مینی صفحه نمایش آسان RS
رونمایی از اولین سنگ شکن ضربه ای موازی هیبرید R1100DE

2014
راه اندازی سنگ شکن ضربه ای جدید R1100DS (سیستم بسته بازگشت ، تنظیم فاصله به طور کامل هیدرولیک)
دریافت حق ثبت اختراع برای سیستم بسته بازگشت نوار نقاله

2015
راه اندازی کارخانه ساخت غربالگر همراه RTS514
راه اندازی سنگ شکن ضربه R1100S
2016
توسعه مدل سنگ شکن فشرده R1000S


شروع به فعالیت نمایندگی "Rockster ایران"